Můžete nás kontaktovat pře uvedené kontakty v sekci Kontakt nebo můžete využít poptávkový formulář v sekci Přihláška.

Pro přijetí do kurzu si musíte nechat potvrdit Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti od svého praktického lékaře a vyplnit přihlášku v sekci Přihláška.

Posudek o zdravotní způsobilosti potvrzuje Váš praktický lékař nebo poskytovatel pracovně-lékařských služeb. Poplatek za tento posudek činí 400 Kč.

Ano, kurz můžete zahájit před dosažením požadovaného věku, ale musíte tohoto věku dosáhnout před ukončením kurzu.

První jízdy probíhají na letišti, kde není žádný provoz. Naučíme Vás, jak motorku ovládat a jakmile si budete v těchto činnostech jistí, vyrazíme do skutečného provozu. Na následujícím odkaze můžete zhlédnout video, které popisuje jednotlivé úkony, které musí na motocyklu zvládnout: https://www.youtube.com/watch?v=xKnQXDOJeyo

V případě že jste držitelem řidičského oprávnění skupiny A1 a chcete si udělat rozšíření na A2, budete muset absolvovat pouze jízdy před komisařem. Jedná se o doplňkovou zkoušku, kde se testy nedělají. To samé platí v případě že jste držitelem A2 a chcete rozšířit na skupinu A.

Test se píše ve zkouškové místnosti na Městském úřadě v Soběslavi. Adresa této budovy je následující: nám. Republiky 59, Soběslav I, 392 01 Soběslav