Řidičský průkaz

Řidičský průkaz

Chtěli byste si udělat řidičský průkaz a hledáte autoškolu v okolí Tábora? Autoškola Polišenský působí v Soběslavi a můžete si u nás udělat řidičák na auto i motorku. Jedná se o řidičské průkazy skupiny AM, A1, A2, A, B1 a B.

Nabízené řidičské průkazy

Skupina AM
Skupina AM
Skupina A1
Skupina A1
Skupina A2
Skupina A2
Skupina A
Skupina A
Skupina B
Skupina B

Jak probíhá výuka?

Výuka probíhá na učebně v Soběslavi v ulici Rašínova 422/14 a je pro motorkáře a řidiče aut společná. Převážně se scházíme každý čtvrtek v 16 hodin.

Jak probíhá výcvik na auto?

Výcvik navazuje na teoretickou výuku probranou na učebně. Poté následují první jízdy, které se konají na odlehlém letišti v Soběslavi, kde se naučíte základy ovládání vozidla. Jedná se především o přípravu vozidla před jízdou, ovládání volantu včetně přehmatávání, rozjíždění v různých situacích, řazení převodových stupňů, zastavování vozidla, používání směrových světel a mnoho dalšího.

Jak probíhá výcvik na motorku?

Opět výcvik navazuje na teoretickou výuku probranou na učebně. Poté se vydáme na soběslavské letiště, kde si povíme povinnosti před jízdou a následně se vrhneme na nácvik ovládání motocyklu. Než se vydáme do provozu musíte se naučit následující prvky: zastavování u kuželů, průjezd mezi kužely, osmička okolo kuželů, rychlý slalom, krátké brzdění, dlouhé brzdění a vyhýbací manévr. Všechny tyto technické prvky jízdy si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Věnujte řidičský průkaz

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké? Darujte jim poukaz na řidičský průkaz. Níže naleznete grafickou podobu poukazu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Dárkový poukaz autoškola